Rejestracja działalności

Jesteś osobą fizyczną zamierzającą otwarcie własnej działalności? Potrzebujesz wsparcia w pierwszym okresie funkcjonowania firmy? Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu szybkiej i skutecznej rejestracji działalności gospodarczej, a także spółek oraz fundacji. Zanim rozpoczniesz procedurę rejestracji firmy, musisz podjąć kilka bardzo istotnych decyzji, które będą miały wpływ na Twoje prawa i obowiązki. W ramach tej usługi świadczymy pomoc przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej w Polsce przez osoby fizyczne, jak i osoby prawne. Nie jesteś pewny, jaką formę działalności wybrać? Oferujemy pomoc w wyborze optymalnej formy opodatkowania. Pomagamy przy zakładaniu wszelkich form działalności gospodarczej i przy załatwianiu związanych z tym formalności. Nasi pracownicy kompleksowo opracują dla Państwa niezbędne dokumenty do rejestracji działalności.

Zakres usług związanych z powołaniem nowego podmiotu:

  • przygotowanie projektu umowy oraz pozostałych dokumentów niezbędnych do rejestracji,
  • wybór formy organizacyjno-prawnej oraz formy opodatkowania prowadzenia działalności gospodarczej,
  • umówienie terminu u notariusza oraz asysta podczas sporządzania aktu,
  • przygotowanie i złożenie wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego wraz z wszelkimi załącznikami związanymi z rejestracją podmiotu w Urzędzie Skarbowym do celów podatku VAT, GUS, ZUS,
  • pomoc w określeniu przedmiotu działalności firmy – PKD.

Zakres bieżącej obsługi działalności firmy:

  • rejestracja wszelkich zmian w KRS oraz innych wymaganych urzędach,
  • asysta podczas organizacji zgromadzeń wspólników, projekty uchwał,
  • proces likwidacji oraz upadłości spółek,
  • pomoc w zawieszeniu działalności gospodarczej,
  • konsultacje dotyczące rejestracji i dalszych zmian na etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą pomocą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia niezobowiązującego spotkania, na którym postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania.


Poproś o wycenę – wypełnij ankietę

Biuro Rachunkowe HomeTax Sp. z o.o. z siedzibą w Markach (05-261), ul. Legionowa 59c zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000579054, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 1251635239, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym w wysokości 6 000,00 zł.

HOMETAX © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.